Best Care Logo

Концепція «Найкраще піклування»

«Найкраще піклування» – це концепція «піклування у найкращий спосіб». Перш за все, концепція «Найкраще піклування» направлена на пацієнтів з особливими харчовими потребами. Ми піклуємося про пацієнтів та їхніх родичів, пропонуючи їм найкращі комплексні дієтичні рішення під час захворювання.

Best Care to przede wszystkim zapewnienie opieki chorym ze specjalnymi potrzebami

Як ми впроваджуємо цю концепцію? Ми надаємо пацієнтам доступ до нашої продукції у такій формі, яка найбільше їм підходить (наприклад, забезпечуємо наявність продукції в лікарнях та аптеках), та проводимо тренінги з лікувального та звичайного харчування під час захворювання.

Best Care to również edukacja tych, którzy pomagają innym.

Програма «Найкраще піклування» також надає можливість навчати тих, хто допомагає іншим. Лікарі, медсестри та фармацевти мають можливість удосконалювати свої знання шляхом участі у наших конференціях, співпраці з нашими спеціалістами в галузі медицини, а також в інший спосіб. Ми не просто знайомимо лікарів та фармацевтів з нашою продукцією: в першу чергу, ми намагаємося допомогти їм усвідомити, наскільки важливим є вибір правильного харчування для їхніх пацієнтів.

Best Care to także dbałość o naszych pracowników

Програма «Найкраще піклування» також направлена на наших співробітників. Ми забезпечуємо їх високоякісним медичним обслуговуванням, оплачуємо їхні курси з індивідуального розвитку, проводимо різні заходи, завдяки яким ми мотивуємо та підтримуємо один одного, щоб і на роботі, і вдома ми почували себе безпечно та мали можливість самореалізації.

Best Care застосовується до усіх видів нашої діяльності як на роботі, так і в приватному житті. Best Care – це наш девіз, який допомагає нам змінювати світ.