Кому ми допомагаємо?

Ми створюємо сучасне клінічне харчування для своїх клієнтів, пацієнтів та тих, хто доглядає за ними. Ми підтримуємо пацієнтів упродовж всього перебігу хвороби та порушення здоров'я, незалежно від важкості стану, сприяючи одужанню пацієнтів або покращуючи їм якість життя за допомогою спеціального дієтичного харчування.

При онкологічних захворюваннях

Пацієнти з онкологічними захворюваннями можуть мати цілий спектр проблем із харчуванням, включаючи поганий апетит, втрату ваги та/або проблеми з ковтанням. Деякі з цих проблем можуть бути спричинені самим раком, в той час як інші виникають внаслідок дії лікування. Зв'язки між недостатнім харчуванням та одужанням («клінічні наслідки») є добре відомими та включають в себе зниження відповіді на хіміотерапію, підвищення повторних госпіталізацій та зниження якості життя.
Якщо присутні труднощі з вживанням їжі, важливо спробувати та сфокусуватися на вживанні їжі, в якій міститься більше калорій та білків, що допоможе підтримати Вашу вагу.

Якщо Ви одержуєте лікування від раку, гарне харчування може допомогти Вам:

  • підтримувати сталу вагу;
  • отримати джерело енергії;
  • подолати побічні ефекти від лікування раку;
  • перенести певні препарати, введені у відповідній дозі, яка матиме найкращий лікувальний ефект;
  • боротися з інфекцією та швидше відновлюватися після протиракового лікування.

 

Однак, це не обов'язково означає клінічне харчування. Хороша дієта під час протиракового лікування може бути різною, головне, щоб вона допомагала Вам почуватися добре та переносити Ваше захворювання на рак. Важливо, щоб Ви споживали достатньо їжі та щоб Ваше тіло одержувало всі необхідні поживні речовини. Харчування – це невід'ємна частина Вашого протиракового лікування та одужання, а також воно може допомогти Вам перенести Ваш рак.

В компанії Нутріція ми намагаємося забезпечити позитивну та доведену різницю в житті пацієнтів, а також тих, хто піклується про них і суспільства загалом. Ми підтримуємо пацієнтів упродовж перебігу раку та допомагаємо досягти кращої якості життя.

ДИВІТЬСЯ НАШУ ІСТОРІЮ

ПРОДУКТИ

Кубітан

Кубітан

Харчовий продукт для спеціальних медичних цілей - ентеральне харчування, для дорослих пацієнтів і дітей від 3 років з опіками, пролежнями, великими ранами, важкими травмами і пацієнтів хірургічного профілю, з додатковою потребою загоєння ран.

Нутрізон

Нутрізон

Харчовий продукт для спеціальних медичних цілей - ентеральне харчування, для дорослих пацієнтів і дітей старше 3 років зі звичайними потребами у білку та енергії.

Нутрідрінк Протеїн

Нутрідрінк Протеїн

Харчовий продукт для спеціальних медичних цілей - ентеральне харчування, для дорослих пацієнтів і дітей від 3 років – рідка, готова до вживання високобілкова, висококалорійна суміш

Нутрізон Едванст Протізон

Нутрізон Едванст Протізон

Харчовий продукт для спеціальних медичних цілей - ентеральне харчування, для дорослих пацієнтів і дітей від 3 років в критичних станах, що мають підвищені потреби в білку і помірні потреби в енергії.

Нутрізон Едванст Діазон

Нутрізон Едванст Діазон

Харчовий продукт для спеціальних медичних цілей - ентеральне харчування, для дітей старше 3 років і дорослих з діабетом 2 типу, стресорною гіперглікемією або ризиком її виникнення та які мають звичайні потреби в білку і енергії.

Інформація про склад продуктів взята з етикеток продуктів, станом на березень 2017 року