Кому ми допомагаємо?

Ми створюємо сучасне клінічне харчування для своїх клієнтів, пацієнтів та тих, хто доглядає за ними. Ми підтримуємо пацієнтів упродовж всього перебігу хвороби та порушення здоров'я, незалежно від важкості стану, сприяючи одужанню пацієнтів або покращуючи їм якість життя за допомогою спеціального дієтичного харчування.

Невідкладна допомога / Хірургія

Зараз відділення інтенсивної терапії (ІТ) лікують пацієнтів старшого віку з більшою кількістю ускладнень, ніж будь-коли раніше. Однак, їх шанси на виживання та одужання значно підвищилися за останнє десятиріччя завдяки новим досягненням науки та технологій.

Нові хірургічні техніки та покращені методи анестезії, а також підвищення рівня пре- та післяхірургічного догляду, оптимальне харчування та ранній початок рухової активності допомогли зменшити вплив хірургічного втручання на пацієнтів. Ці досягнення в охороні здоров'я дають пацієнтам змогу швидко повертатися додому, проводячи менше часу у реанімаційному відділенні та у лікарні загалом, що, в свою чергу, зменшує витрати на утримання в лікарні1-3. Зараз пацієнти можуть одужувати раніше, що дозволяє їм повернутися до нормального життя швидше.

Роль харчування при невідкладній допомозі

Науковий прогрес відбувся і у сфері клінічного харчування, тому на цей час існує краще поняття про оптимальне годування при невідкладних станах4-9. Як інструкції з клінічного харчування, так і експерти в області невідкладної допомоги визнають, що існує потреба в нових, індивідуалізованих підходах до догляду та харчування10-14.

В компанії Нутріція ми усвідомлюємо важливість оптимальної харчової підтримки та продовжуємо розвивати нашу науку та технології, пропонуючи інноваційні рішення у харчуванні, розроблені для реанімаційних відділень та хірургічних установ. Ми підтримуємо фахівців в галузі охорони здоров'я, пропонуючи широкий спектр систем для ентерального годування, сумісних з медичними пристроями, аксесуарів та послуг для забезпечення найкращого догляду за пацієнтами.

 

¹ Anderson AD et al. 2003; ² Gustafsson UO et al. 2012; ³ Yeh et al. 2015; ⁴ Doig GS et al. 2009; ⁵ Casaer MP et al. 2011; ⁶ Van Zanten AR et al. 2014; ⁷ Weijs et al. 2014; ⁸ Allingstrup M J et al. 2012; ⁹ Elke G et al. 2014; ¹⁰ McClave S et al. 2009; ¹¹ Dhaliwal R et al. 2014; ¹² Martindale RG 2015; ¹³ Evans DC et al. 2015; ¹⁴ Preiser JC. et al. 2015.

ПРОДУКТИ

Нутрізон Едванст Протізон

Нутрізон Едванст Протізон

Харчовий продукт для спеціальних медичних цілей - ентеральне харчування, для дорослих пацієнтів і дітей від 3 років в критичних станах, що мають підвищені потреби в білку і помірні потреби в енергії.

Нутрізон Едванст Діазон

Нутрізон Едванст Діазон

Харчовий продукт для спеціальних медичних цілей - ентеральне харчування, для дітей старше 3 років і дорослих з діабетом 2 типу, стресорною гіперглікемією або ризиком її виникнення та які мають звичайні потреби в білку і енергії.

Нутрізон Едванст Пептісорб

Нутрізон Едванст Пептісорб

Харчовий продукт для спеціальних медичних цілей - ентеральне харчування, з високим ступенем гідролізу сироваткового протеїну, олігопептидами і тригліцеридами середнього ланцюга, для дітей віком від 1 року і дорослих з порушенням всмоктування і травлення.

Нутрізон Едванст Кубізон

Нутрізон Едванст Кубізон

Харчовий продукт для спеціальних медичних цілей - ентеральне харчування, для дорослих пацієнтів і дітей віком від 3 років з опіками, великими ранами, важкими травмами та іншим пацієнтам хірургічного профілю, які мають підвищені потреби у білку і помірні потреби в енергії.

Інформація про склад продуктів взята з етикеток продуктів, станом на березень 2017 року