Кому ми допомагаємо?

Ми створюємо сучасне клінічне харчування для своїх клієнтів, пацієнтів та тих, хто доглядає за ними. Ми підтримуємо пацієнтів упродовж всього перебігу хвороби та порушення здоров'я, незалежно від важкості стану, сприяючи одужанню пацієнтів або покращуючи їм якість життя за допомогою спеціального дієтичного харчування.

Епілепсія

Епілепсія – це найбільш поширений неврологічний розлад, на який, за даними Всесвітньої організації охорони здоров'я страждають близько 1% всього населення світу1. Упродовж майже сторіччя для догляду за хворими на епілепсію, яка важко піддається лікуванню, використовувалася кетогенна дієта. Цю дієту обирали як метод лікування епілепсії до 1920-х, і її використання було припинене після появи протиепілептичних препаратів. Повторне визнання того факту, що кетогенна дієта є дієвим методом при епілепсії, яка важко піддається лікуванню, відбулося у 1990-х.

1The global Campaign against Epilepsy. Geneva. World health organization 2000. (Information pack for the launch of the Global Campain's Second Phase. 12-15 February 2001).

Роль харчування

Більшість пацієнтів з епілепсією добре відповідають на протиепілептичне лікування2. Для 20-30% пацієнтів, які не відповідають3, може бути рекомендована кетогенна дієта. Хоча механізм її дії поки що не повністю зрозумілий, кетогенна дієта може стати ефективним способом для досягнення зменшення частоти епілептичних приступів або повного позбавлення від них4-8.

Кетогенна дієта – це дієта з високим вмістом жирів та низьким вмістом вуглеводів, однак вона містить достатню кількість білку. За допомогою симуляції метаболізму, схожого на метаболізм при голодуванні, пацієнт на кетогенній дієті починає використовувати жир для отримання енергії замість більш звичного джерела енергії – глюкози9.

Існує декілька типів кетогенних дієт, наприклад, часто призначають "класичну кетогенну дієту", а також "дієту, що містить середньоланцюгові тригліцериди"; ефективність обох дієт для зменшення частоти епілептичних приступів була добре доведена у клінічних дослідженнях5.

В останні роки на зміну класичній кетогенній дієті прийшли легші альтернативні варіанти кетогенної дієти, в той же час лікарі призначають кетогенну дієту в якості методу для раннього лікування епілепсії, яка погано піддається лікуванню8.

² Stafstrom C et al. Epilepsy and the ketogenic diet. 2004. Humana Press. Totawa. ³ Kwan P et al. Early identification of refractory epilepsy. N Engl J Med 2000:342; 314-319 ⁴ Freeman J et al. The ketogenic diet: a treatment for epilepsy in children and others. 2007. 4th ed. Demos, New York. ⁵ Neal EG et al. Lancet Neurol 2008; 7:500-506. ⁶ Keene DL. Ped Neurol. 2006; 35(1):1-3. ⁷ Henderson GB et al. J Child Neurol 2006; 21 (3):193-198. ⁸ Kossoff EH et al. Epilepsia 2009:febr50 (2)304-317. ⁹ Levy R, Cooper P. Update in Cochrane Database Syst Rev. 2012; 3:CD001903.

Майбутні дослідження

На сьогоднішній день дослідження кетогенної дієти публікуються в нечуваній раніше кількості. Існує значна кількість даних, що доводять покращення стану приблизно у половини дітей хворих на епілепсію, які одержують кетогенну дієту. Наші дослідники на цей час досліджують нові та інноваційні продукти для покращення якості життя у багатьох пацієнтів з епілепсією, а також їх родин. Ми постійно працюємо над розробкою подальших проривних ідей, це допомагає нам жити згідно з нашим баченням. Ми розробляємо широкий спектр продуктів для використання в класичній кетогенній дієті як для немовлят, так і для дітей в якості основного джерела харчування, наприклад для дітей, яких годують через зонд або для немовлят, яких годують із пляшечки. Разом з тим, спектр продуктів компанії Нутріція пропонує кілька варіантів годування для підтримання кетогенної дієти за допомогою порошкових та готових до вживання рідких сумішей, а також спеціальних модулів. Всі продукти класифіковані як продукти харчування для спеціальних медичних цілей, які призначені для пацієнтів зі встановленим діагнозом та для вживання під наглядом лікаря.

ДИВІТЬСЯ НАШУ ІСТОРІЮ

ПРОДУКТИ

КетоКал 4:1 зі смаком ванілі

КетоКал 4:1 зі смаком ванілі

Харчовий продукт для спеціальних медичних цілей: функціональне дитяче харчування від 1 року для дієтотерапії фармакорезистентної епілепсії та інших станів, за яких показано кетогенну дієту

КетоКал 3:1

КетоКал 3:1

Харчовий продукт для спеціальних медичних цілей: функціональне дитяче харчування від народження для дієтотерапії фармакорезистентної епілепсії та інших станів, за яких показано кетогенну дієту

Інформація про склад продуктів взята з етикеток продуктів, станом на березень 2017 року