Кому ми допомагаємо?

Ми створюємо сучасне клінічне харчування для своїх клієнтів, пацієнтів та тих, хто доглядає за ними. Ми підтримуємо пацієнтів упродовж всього перебігу хвороби та порушення здоров'я, незалежно від важкості стану, сприяючи одужанню пацієнтів або покращуючи їм якість життя за допомогою спеціального дієтичного харчування.

Затримка зросту та розвитку

Оптимальний зрост та розвиток у дитинстві життєво необхідні для тривалого здоров'я людини та її гарного самопочуття. Однак, є кілька причин, з яких діти можуть мати труднощі з нормальним ростом. Ненормальний ріст може спостерігатися у дітей, які мають супутнє захворювання/стан, наприклад, обмежену функціональність нервової системи, таку як церебральний параліч, вроджену ваду серця, муковісцидоз, захворювання печінки або рак.¹⁺² Часто це спостерігається у зв’язку зі зменшеним споживанням їжі під час хвороби або підвищеними потребами у поживних речовинах. Незалежно від причини, забезпечення відповідного харчування є життєво необхідним. Проблеми, як-от порушення роботи шлунково-кишкового тракту, повільне одужання після хвороби, збільшений ризик інфекцій та більша тривалість госпіталізації були пов'язані з нераціональним харчуванням.³⁺⁴ Таким чином, спостереження за харчуванням та моніторинг росту важливі для раннього виявлення порушень у дітей та забезпечення відповідного лікувального харчування, щоб дозволити їм оптимально рости та розвиватися.³⁺⁴

1 Mehta et al. JPEN 2013: 37(4):460-481. 2 Beer et al. Nutr Clin Practice 2015;30:609-624. 3 Hecht et al. Clin Nutr 2013:34:53-59. 4 Huysentruyt et al. Nutrition 2013;29 1356-1361.

Нутріція при затримці розвитку та росту

Нутріція є лідером у виробництві продуктів харчування спеціального медичного призначення для дітей від грудного до підліткового віку та далі. Ми співпрацюємо зі спеціалістами в галузі охорони здоров'я та іншими експертами, щоб допомогти дітям з великим спектром медичних станів забезпечити оптимальний зрост та розвиток. Пропонуючи широкий спектр різноманітних продуктів харчування медичного призначення, а також засоби для ентерального харчування через зонд, трубки/помпи, ми маємо за мету покращити здоров'я пацієнтів на тривалий час.

 

Майбутні дослідження

Ми віримо, що кожна дитина повинна мати можливість рости та розвиватися, щоб повною мірою реалізувати свій потенціал, тому дослідники з нашого дослідницького закладу в Утрехті наполегливо працюють над розробкою нових інноваційних продуктів, що зможуть допомогти спеціалістам у галузі охорони здоров'я та сім'ям досягти цієї мети.

ПРОДУКТИ

Інфатріні рідкий

Інфатріні рідкий

Харчовий продукт для спеціальних медичних цілей: функціональне дитяче харчування для дітей від народження до досягнення маси тіла 9 кг або віку 18 місяців, готова до вживання високобілкова, висококалорійна суміш.

Нутріні

Нутріні

Харчовий продукт для спеціальних медичних цілей: функціональне дитяче харчування для дітей від 1 до 6 років або з масою тіла від 8 до 20 кг, готова до вживання рідка суміш.

Інформація про склад продуктів взята з етикеток продуктів, станом на березень 2017 року