Про Нутриція в Україні

Компанія Нутриція Advanced Medical Nutrition
присутня на українському ринку з початку 2000 років

Найперший слід був залишений після представлення терапевтичного рішення для дієтотерапії вродженого порушення обміну речовин, такого як фенілкетонурія. Сьогодні компанія Нутриція Advanced Medical Nutrition представлена на українському ринку не лише дієтотерапією пацієнтів, хворих на фенілкетонурію, але і в багатьох інших терапевтичних галузях, таких як онкологія, неврологія, допомога тяжкохворим, хірургія, епілепсія, кістозний фіброз, бульозний епідермоліз та затримка росту.

Досвід, знання та підтримка в сфері дієтотерапії передаються українським медикам та пацієнтам місцевими співробітниками Нутриція Advanced Medical Nutrition та їхніми колегами з-за кордону.

Компанія Нутриція Advanced Medical Nutrition уповноважила місцевих дистриб’юторів Товариство з обмеженою відповідальністю «Людмила-Фарм» та Приватне Акціонерне товариство «Медфарком-Центр» постачати та поширювати продукцію на українському ринку.

На своєму шляху оздоровлення якомога більшої кількості людей через продукти харчування компанія Нутриція Advanced Medical Nutrition тісно співпрацює з організаціями та об’єднаннями пацієнтів. Ми цінуємо зв’язки, які ми підтримуємо з організаціями з захисту прав пацієнтів та професійними об’єднаннями для досягнення кращих результатів в лікуванні пацієнтів, щоб максимально допомагати людям жити довше та бути здоровішими.

Ми постійно намагаємося будувати конструктивні партнерські відносини з нашими ключовими партнерами, які сприяють обміну один з одним корисним досвідом та знаннями. Працюючи разом, ми намагаємося розширити доступ до медицини для більшої кількості пацієнтів завдяки новим та інноваційним способам.

Щоб отримати більше інформації про кожного з наших партнерів, будь ласка, перейдіть за наданими нижче посиланнями.